General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.17) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Text
vi: Văn bản

en: Bottom
vi: Cuối

en: Color
vi: Màu sắc

en: More information
vi: Thông tin thêm
