General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Color
pl: Kolor

en: More information
pl: Więcej informacji

en: custom
pl: niestandardowy
