General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.23) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: More information
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན
