General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.23) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Text
ru: Текст

en: Display mode
ru: Режим отображения

en: Bottom
ru: Снизу

en: Color
ru: Цвет

en: More information
ru: Подробнее

en: <a href='@href' target='_blank'>Cookie & Privacy Policy for Website</a>
ru: <a href='@href' target='_blank'>Политика обработки персональных данных</a>
