General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.23) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Text
uk: Текст

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Bottom
uk: Знизу

en: Color
uk: Колір

en: More information
uk: Додаткові відомості

en: General Data Protection Regulation Compliance
uk: Відповідність загальним правилам захисту даних (GDPR)
