General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.25) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Text
et: Tekst

en: Bottom
et: Alumine

en: Color
et: Värv

en: More information
et: Rohkem teavet
