General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.25) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Text
gl: Texto

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Bottom
gl: Botón

en: Color
gl: Cor

en: More information
gl: Máis información
