General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.25) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Text
ug: تېكىست

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Color
ug: رەڭ

en: More information
ug: داۋامى
