General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Color
nl: Kleur

en: More information
nl: Meer informatie

en: Use custom colors
nl: Gebruik aangepaste kleuren
