General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.8) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Top
pt: Topo

en: Display mode
pt: Modo de exibição

en: Bottom
pt: Baixo

en: Form Settings
pt: Configurações de formulário

en: Color
pt: Cor

en: More information
pt: Mais informações
