General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Color
sv: Färg

en: More information
sv: Mer information

en: Use custom colors
sv: Använd anpassade färger
