GEDCOM (1.0.0) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: About
ku: دەربارە

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Search result
ku: ئەنجامی گەڕان
