GEDCOM (1.0.0) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Comments
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Parents
he: אבות

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Comment
he: תגובה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Today
he: היום

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Birthdays
he: ימי הולדת

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Search result
he: חיפוש בתוצאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
