Gem CheckList (1.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Center
sv: Centrerad

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Topic
sv: Ämne

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Completed
sv: Slutförd

en: Select
sv: Välj

en: Justify
sv: Justera

en: Styles
sv: Stilmallar
