Gender field (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Resources
vi: Tài nguyên

en: Default
vi: Mặc định

en: Fields
vi: Các trường

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Gender
vi: Giới tính

en: Videos
vi: Phim

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
vi: Giá trị được phép: mỗi khóa phải là 1 chuỗi ngắn hơn 255 ký tự.
