Gender field (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མིང་ཐོ། ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ཚད་ངེས་པར་དུ་ཡིག་འབྲུ་མང་ཤོས་255་ཡིག་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-
