Gender field (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Resources
uk: Ресурси

en: - None -
uk: - Немає -

en: Default
uk: Базово

en: Fields
uk: Поля

en: Tools
uk: Інструменти

en: Gender
uk: Стать

en: Man
uk: Чоловік

en: Videos
uk: Відео

en: References
uk: Посилання

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
uk: Список дозволених значень: кожен ключ має бути рядком довжиною не більше 255 символів.

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -
