Gender field (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Resources
ar: مصادر

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Default
ar: الافتراضي

en: Fields
ar: الحقول

en: Tools
ar: الأدوات

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ar: قائمة القيم المسموح بها: يجب أن يكون كل مفتاح عبارة نصية تتكون من 255 حرف كحد أقصى.

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -
