Gender field (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Resources
et: Ressursid

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: Fields
et: Väljad

en: Tools
et: Tööriistad

en: Gender
et: Sugu

en: Videos
et: Videod

en: References
et: Viited

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
et: Lubatud väärtuse nimekiri: iga võti peab olema kuni 255 märgi pikkune sõne.

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -
