Gender field (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
