Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Resources
ca: Recursos

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Tools
ca: Eines

en: Gender
ca: Gènere

en: References
ca: Referències

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ca: Llista de valors permesos: cadascuna de les claus ha de ser una cadena de com a molt 255 caràcters.

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -
