Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Fields
eo: Kampoj

en: Videos
eo: Filmetoj

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
