Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Resources
fi: Resurssit

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Default
fi: Oletus

en: Fields
fi: Kentät

en: Tools
fi: Työkalut

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Videos
fi: Videot

en: References
fi: Viittaukset

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
fi: Sallitut arvot: kaikkien avainten on oltava merkkijonoja, enimmäispituus 255 merkkiä.

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -
