Gender field (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Resources
gl: Recursos

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Videos
gl: Vídeos

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
gl: Lista de valores permitidos: Cada chave debe ser unha cadena con 255 caracteres como máximo.

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
