Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Resources
hu: Erőforrások

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Fields
hu: Mezők

en: Tools
hu: Eszközök

en: Gender
hu: Nem

en: Videos
hu: Videók

en: References
hu: Hivatkozások

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
hu: A mező listák megengedett értéke: minden kulcs legfeljebb 255 karakter hosszú szöveg lehet.

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -
