Generate style theme (4.0.10) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
