Generate style theme (4.0.13) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Example
sv: Exempel

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
