Generate style theme (4.0.16) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Placeholder
he: שומר מקום
