Generate style theme (4.0.16) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
