Generate style theme (4.0.17) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Example
fr: Exemple

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: Manage styles
fr: Gérer les styles

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
