Generate style theme (4.0.17) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Authored by
lv: Autors

en: Example
lv: Piemērs

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
