Generate style theme (4.0.17) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Authored by
sk: Autor

en: Example
sk: Príklad

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
