Generate style theme (4.0.7) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Example
fi: Esimerkki

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki
