Generate style theme (5.0.10) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής
