Generate style theme (5.0.12) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op
