Generate style theme (5.0.12) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Authored by
pl: Autor

en: Example
pl: Przykład

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Manage styles
pl: Zarządzaj stylami

en: Route name
pl: Nazwa trasy
