Generate style theme (5.0.14) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: Anonymous
be: Ананім

en: Authored on
be: Дата:

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Script
be: Скрыпт
