Generate style theme (5.0.14) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored by
bg: Написано от

en: Media
bg: Медия

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Authored on
bg: Написано на
