Generate style theme (5.0.14) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Manage styles
bo: བཟོ་ལྟ་དོ་དམ
