Generate style theme (5.0.14) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored by
bs: Napisao

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Authored on
bs: Napisano

en: Style
bs: Stil
