Generate style theme (5.0.14) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Media
ca: Multimèdia

en: Example
ca: Exemple

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Style
ca: Estil

en: Changed
ca: Canviat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Route name
ca: Nom de la ruta
