Generate style theme (5.0.14) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Authored by
cs: Autor

en: Media
cs: Média

en: Example
cs: Příklad

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Style
cs: Styl

en: Changed
cs: Změněno

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
