Generate style theme (5.0.14) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Style
cy: Arddull
