Generate style theme (5.0.14) - en to es translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Actions
es: Acciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Font
es: Fuente

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Media
es: Multimedia

en: Example
es: Ejemplo

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Stylesheet
es: Hoja de estilo

en: Style
es: Estilo

en: Changed
es: Modificado

en: Document
es: Documento

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Script
es: Guión

en: Fetch
es: Obtener

en: Manage styles
es: Administrar estilos

en: Route name
es: Nombre de la ruta
