Generate style theme (5.0.14) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Font
et: Kirjastiil

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Authored by
et: Autor

en: Media
et: Meedia

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Style
et: Stiil

en: Changed
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument

en: Route name
et: Marsruudi nimi
