Generate style theme (5.0.14) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Example
eu: Adibide

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Style
eu: Estiloa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Document
eu: Dokumentua
