Generate style theme (5.0.14) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Font
fa: فونت

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Media
fa: رسانه

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Stylesheet
fa: استایل ها

en: Style
fa: سبک

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Document
fa: سند

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Create date
fa: تاریخ ایجاد

en: Route name
fa: نام مسیر
