Generate style theme (5.0.14) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Media
hr: Mediji

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Style
hr: Stil
