Generate style theme (5.0.14) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
