Generate style theme (5.0.14) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Font
is: Leturgerð

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Authored by
is: Höfundur

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Style
is: Stíll
